KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746562
nr 1374 6562
Eleonora Lindstöm (1852-1929). Kopia, porträtt föreställande Olof Rudbeck d ä. Signerad, daterad 1902. Olja på duk, 125x99 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:28:01
3.000 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.600 kr